Se întâmplă în România: un fotbalist a înscris 14 goluri într-un meci!

Mihai Rădac a realizat performanța într-o partidă din campionatul județean Timiș, CSO Făget - AS Tormac 20-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro