Acum ori niciodată, croiește-ți altă soarte . Cum a răspuns Laszlo Dioszegi după ce a fost pus, în direct, să continue imnul României

Laszlo Dioszegi, patronul celor de la Sepsi, a anunțat că va cânta imnul României și pe cel al Ținutului Secuiesc la finala Cupei României, dintre Sepsi și FC Voluntari.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro