România, în clasamentul rușinii: suntem depășiți de niște anonimi ai fotbalului cu un bilanț îngrozitor

Nici n-a început bine noul sezon european, că Superliga noastră și-a arătat deja limitele, demonstrându-ne că avem un campionat în care se face mult zgomot pentru nimic.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro