Românca Andrea Miklós s-a calificat la Campionatele Mondiale de atletism după medalia la 400 m obținută astăzi!

Atleta noastră a îndeplinit baremul necesar pentru participarea la CM.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro