Rafael Nadal replică aspru: M-am săturat să vorbesc despre asta, nu știu dacă Djokovic trebuia să joace.

Am stat 4 zile la pat, dintre care 3 am fost distrus fizic, a spus Rafael Nadal despre trecerea sa prin boala COVID.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro