O nemțoaică va reprezenta România la Jocurile Olimpice de Iarnă de la Beijing!

Katharina Wick și colega ei Andreea Grecu au obținut calificarea în proba feminină de bob-2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro