Panduru, nemilos cu un jucător după FCSB - FC Botoșani: Ce e asta? Cu el te duci în B!

Basarab Panduru a criticat în termeni duri un jucător după FCSB - FC Botoșani 3-2, meci în urma căruia bucureștenii și-au consolidat prima poziție, iar moldovenii au rămas pe ultimul loc.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro