Valeriu Iftime face praf arbitrajul după FCSB - FC Botoșani și îi transmite un mesaj lui Gigi Becali: Jenant!

FCSB a învins FC Botoșani, scor 3-2, în runda cu numărul 27 din Liga 1. Valeriu Iftime, patronul moldovenilor, a criticat mai multe decizii ale arbitrului Cătălin Buși.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro