Naomi Osaka s-a retras de la Australian Open, la două zile după ce a învins-o pe Sorana Cîrstea!

Naomi Osaka (17 WTA) a decis să se retragă de la Australian Open chiar înaintea meciului pe care ar fi trebuit să îl dispute în turul al treilea.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro