„Îmi pun obrazul!” Chivu a reacționat după ce fanii lui Inter l-au distrus pe Henrique: „Eu sunt responsabilul!”

Cristi Chivu și-a asumat responsabilitatea pentru startul slab de meci cu Pisa, deși Inter a câștigat cu 6-2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro