Mihai Stoica se declară siderat după ce a văzut în Liga 1: S-a strigat Demisia!

Mihai Stoica, managerul general al celor de la FCSB, a comentat evenimentele din meciul FC Argeș - FC Hermannstadt 0-1, contând pentru etapa a noua din Liga 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro