Mihai Stoica a răbufnit în direct după plecarea lui Vadim Rață: Văd specialiști care spun că e inadmisibil. Ba se poate!

Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, este deranjat de comentariile apărute în spațiul public după plecarea lui Vadim Rață.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro