Mihai Stoica a venit cu poza la TV și l-a făcut praf pe Colțescu! Cum arăta azi glezna lui Gheorghiță după Petrolul - FCSB

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a avut un discurs dur la adresa arbitrului Sebastian Colțescu după partida de la Ploiești cu Petrolul, câștigată de campioană cu 1-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro