Laszlo Balint nu și-a iertat jucătorii, după înfrângerea cu Farul: „Asta mă deranjează”

Farul s-a impus, scor 3-2, în fața Oțelului, într-un meci jucat la Ovidiu, contând pentru etapa a doua a Superligii.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro