Laszlo Dioszegi dezvăluie: ultrași din Ungaria în galeria lui Sepsi! Erau îmbrăcați în negru. Pe spate scria Ferencvaros

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi, a vorbit despre un episod petrecut la finala Cupei României din sezonul precedent, cu FC Voluntari.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro