Eduard Novak cred că FCSB ar trebui să joace în Ghencea: Gazonul costă 30.000 de euro lunar. Cine plătește? Statul?

Ministrul Tineretului și Sportului, Eduard Novak, este de partea FCSB-ului în disputa cu CSA Steaua privind închirierea stadionului din Ghencea.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro