INTERVIU Cea mai mare dorință a lui Gabi Balint în 2022: Steaua să atace promovarea în Liga 1!

Gabi Balint (59 de ani), fost mare internațional și component al echipei Steaua care a câștigat Cupa Campionilor Europeni în 1986, actualmente analist sportiv, s-a poziționat clar în lupta CSA Steaua vs FCSB.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro