Dezvăluirile lui Leo Messi după ce s-a infectat cu COVID-19: Mi-a luat mai mult decât credeam să mă fac bine!

La finalul anului trecut, Lionel Messi s-a infectat cu COVID-19, în timpul vacanței.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro