Inițiativa FRF înainte de meciurile României cu Moldova și Austria

Federaţia Română de Fotbal, alături de Asociaţia Environ şi Arena Naţională, continuă campania de conştientizare „Natura bunului simţ, la firul ierbii”, aflată la cea de-a doua ediţie. Iniţiativa îi încurajează pe suporterii echipei naţionale să contribuie activ la protejarea mediului prin reciclarea deşeurilor electrice de mici dimensiuni, informează FRF.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro