Ce s-a discutat la ședința lui Vassaras! Dezvăluiri din interior: ”Am plecat cu 30% mai deștept!”

Miercuri seara, la sediul Federației Române de Fotbal, a avut loc ședința organizată de Kyros Vassaras, președintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, cu reprezentanții cluburilor din Superliga.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro