Încă o plecare de la FCSB! A fost integralist cu Dinamo Zagreb, dar Becali nu-l mai vrea: „Nu e de noi”

Gigi Becali, patronul FCSB, a mai pus un jucător pe lista neagră după meciul cu Dinamo Zagreb.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro