Dinamo, obligată să revină pe Arcul de Triumf la meciul cu Petrolul! De ce nu se poate juca pe Arena Națională

Dinamo va disputa partida cu Petrolul pe stadionul „Arcul de Triumf”, fiind nevoită să părăsească temporar Arena Națională. Decizia a fost luată pentru a nu risca pierderea garanției gazonului.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro