Ilie Dumitrescu a tras o singură concluzie după România - Bosnia 0-1: ”O echipă modestă”

România a pierdut meciul cu Bosnia și Herțegovina, disputat la București, scor 0-1, în prima rundă din preliminariile CM 2026.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro