Ianis Hagi acuză arbitrajul după România – Bosnia 0-1: ”Nu ne-a fost permis! Cum lasă la ei, să lase și la noi”

România a pierdut pe Arena Națională în fața Bosniei, scor 0-1, în debutul preliminariilor pentru Cupa Mondială din 2026.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro