Gigi Becali a realizat bilanțul după 20 de ani la FCSB: Am făcut cele mai mari performanțe! Acum avem cel mai valoros lot

Ieri s-au împlinit 20 de ani de când Gigi Becali a preluat Steaua, devenită între timp FCSB, iar omul de afaceri a făcut un bilanț al performanțelor obținute de clubul său.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro