Dumitru Dragomir, sfat pentru Alexandru Bourceanu: Dă-i, mă, în judecată! La tribunal cu ei, e abuz în serviciu

Dumitru Dragomir, fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, a comentat despre problemele apărute în Liga 1 la nivelul tehnicienilor fără licență Pro sau chiar carnet de antrenor.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro