Duel de totul sau nimic pentru Dinamo: Dacă pierde, se desființează!

Dinamo va disputa barajul pentru menținerea în Liga 1, după ce a încheiat pe locul 14 play-out-ul.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro