Dinamo - UTA Arad 1-1. Câinii , ultima repetiție înainte de baraj. Irobiso a marcat pe final

Dinamo și UTA Arad au încheiat la egalitate, scor 1-1, după ce arădenii au condus cu 1-0 în Ștefan cel Mare .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro