Doi jucători români, foști la FCSB, sunt lideri într-un campionat din Europa cu mult peste Liga 1!

Ambii au fost integraliști în victoria din ultima etapă, în urma căreia echipa a urcat pe prima poziție în clasament.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro