Mihai Stoica a recunoscut care a fost cel mai dificil adversar pe care l-a întâlnit cu FCSB: Ne-au stins lumina

FCSB a jucat, mulți ani, constant în cupele europene.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro