Dinamo e la două puncte de play-off în Liga 2, dar nu e văzută cu ochi buni de rivali: Nu cred că va ajunge

Jucătorii de la Dinamo nu au avut liniște în pauza competițională din iarnă, din cauza problemelor de ordin administrativ de la club.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro