După Stefan Nikolic, ex-FCSB, echipa din Liga 3 a mai adus un străin cu ani buni petrecuți în România!

SCM Zalău a anunțat ultimul transfer al iernii pentru îndeplinirea obiectivelor trasate pentru acest retur de campionat .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro