Dinamo ar putea rămâne fără antrenor: ”Am vorbit cu câteva cluburi”

Dinamo a câștigat meciul din deplasare cu Hermannstadt, din etapa cu numărul 23 a Superligii României, scor 2-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro