Remarcatul lui Andrei Nicolescu după Heramnnstadt - Dinamo 1-2: „E cel mai bun din campionat”

Andrei Nicolescu a lăudat un jucător de la Dinamo, după victoria de la Sibiu.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro