A jucat la Steaua, însă o vrea pe Dinamo în prima ligă: Îmi doresc din suflet să revină!

Dinamo a fost preluată de Red White, companie controlată de Eugen Gheorghe Voicu și Andrei Nicolescu.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro