Omul care nu vrea să mai audă de Dinamo nici după ce clubul și-a schimbat acționariatul: Nici dacă ia Champions League!

Un fost acționar al lui Dinamo nu vrea să mai audă de clubul din Groapă nici după ce acesta și-a schimbat acționariatul și pare că reintră pe un făgaș normal.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro