Trei jucători lasați în afara lotului! Problemele medicale cântăresc greu înainte de duelul cu Bosnia

Trei jucători lasați în afara lotului! Problemele medicale cântăresc greu înainte de duelul cu Bosnia

Trei nume nu vor fi nici măcar pe banca de rezerve în meciul României cu Bosnia și Herțegovina, primul test din preliminariile pentru Campionatul Mondial din 2026. Selecționerul Mircea Lucescu a stabilit lotul final de 23 de jucători pentru partida de vineri seară, de la ora 21:45, de pe Arena Națională, transmițând că Daniel Bîrligea, […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera