Interes ridicat pentru play-off! Câte abonamente a vândut Dinamo în primele 10 zile

Interes ridicat pentru play-off! Câte abonamente a vândut Dinamo în primele 10 zile

După o pauză de 8 ani, Dinamo revine în play-off-ul Superligii, iar suporterii au reacționat imediat, achiziționând un număr semnificativ de abonamente pentru meciurile decisive ale sezonului. Entuziasmul fanilor dinamoviști este la cote înalte, iar acest lucru se reflectă și în vânzările de abonamente pentru play-off. În primele 10 zile de la lansarea campaniei, clubul […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera