După o săptămână cu vreme de vară, vremea se răcește brusc. În Capitală vor fi temperaturi negative

După o săptămână cu vreme de vară, vremea se răcește brusc. În Capitală vor fi temperaturi negative

După o săptămână ca de vară, cu temperaturi care vor atinge și 30 de grade în weekend, vremea se schimbă radical de săptămâna viitoare. Elena Mateescu, directorul ANM, a anunțat la Antena 3 CNN că sunt așteptate minime negative, inclusiv în București. Elena Mateescu, director ANM: După perioada aceasta în care am vorbit de temperaturi […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera