Derby de România: Dinamo-FCSB 4-3

FC Dinamo București a învins-o pe FCSB cu scorul de 4-3 (2-1), în ”eternul derby al fotbalului românesc”, sâmbătă seara, pe Arena Națională din Capitală, în etapa a patra a Superligii. Dinamo a obținut prima sa victorie din acest sezon, prin golul lui Alexandru Musi (34) și hat-trick-ul scoțianului Daniel Armstrong (45+4 – penalty, 56 […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera