Steaua a condus de două ori Unirea Slobozia, dar Daniel Oprița e mulțumit cu un punct: ”Ne-au forțat să greșim, am avut probleme.” Fotbalistul remarcat

Steaua a condus de două ori Unirea Slobozia, dar Daniel Oprița e mulțumit cu un punct: ”Ne-au forțat să greșim, am avut probleme.” Fotbalistul remarcat

Steaua nu a reușit să ia cele trei puncte în urma partidei cu Unirea Slobozia, din etapa a 17-a de Liga 2. S-a terminat 2-2 duelul de la Slobozia, deși formația lui Daniel Oprița a […] The post Steaua a condus de două ori Unirea Slobozia, dar Daniel Oprița e mulțumit cu un punct: ”Ne-au forțat să greșim, am avut probleme.” Fotbalistul remarcat appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport