Cel mai vechi component al lotului Petrolului până în această iarnă a semnat cu o nouă echipă. Cu ploieștenii a evoluat în primele patru ligi: „Mă despart cu greu, dar plec să joc”

Cel mai vechi component al lotului Petrolului până în această iarnă a semnat cu o nouă echipă. Cu ploieștenii a evoluat în primele patru ligi: „Mă despart cu greu, dar plec să joc”

Metaloglobus începe partea a doua a sezonului Ligii 2 cu încă o achiziție în lot. Alberto Olaru, jucător care s-a despărțit de curând de Petrolul, a semnat cu echipa bucureșteană. Fundașul poate debuta la noua […] The post Cel mai vechi component al lotului Petrolului până în această iarnă a semnat cu o nouă echipă. Cu ploieștenii a evoluat în primele patru ligi: „Mă despart cu greu, dar plec să joc” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport