Naționala, pur și simplu desființată după 2-0 cu Andorra: „Doamne! Haos total! Nu am mai văzut așa ceva”

Naționala, pur și simplu desființată după 2-0 cu Andorra: „Doamne! Haos total! Nu am mai văzut așa ceva”

Naționala României a fost pur și simplu desființată de Dumitru Dragomir, fost președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, după ce s-a impus cu 2-0 în deplasarea din Andorra. Dumitru Dragomir, reacție extremă după Andorra – […] The post Naționala, pur și simplu desființată după 2-0 cu Andorra: „Doamne! Haos total! Nu am mai văzut așa ceva” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport