Mesajul lui Denis Alibec și Dennis Man, marcatorii naționalei României, după meciul cu Andorra: „O să fim la EURO”

Mesajul lui Denis Alibec și Dennis Man, marcatorii naționalei României, după meciul cu Andorra: „O să fim la EURO”

Echipa națională a României s-a impus pe terenul Andorrei, scor 2-0, în primul meci al preliminariilor de calificare pentru Campionatul European din 2024. Dennis Man și Denis Alibec, cei doi marcatori, au venit cu declarații […] The post Mesajul lui Denis Alibec și Dennis Man, marcatorii naționalei României, după meciul cu Andorra: „O să fim la EURO” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport