Mihai Stoica, îngrijorat înainte de FC Argeș – FCSB: „Nu ne simțim bine pe stadionul ăla!”

Mihai Stoica, îngrijorat înainte de FC Argeș – FCSB: „Nu ne simțim bine pe stadionul ăla!”

Mihai Stoica, managerul general al clubului FCSB, a prefațat partida cu FC Argeș și s-a arătat îngrijorat făcând referire la rezultatele înregistrate de către roș-albaștri pe stadionul din Pitești. Mihai Stoica, îngrijorat înainte de FC […] The post Mihai Stoica, îngrijorat înainte de FC Argeș – FCSB: „Nu ne simțim bine pe stadionul ăla!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport