Vlad Iacob a anunțat primele obiective la Dinamo după ce clubul a fost vândut: „Urmează o perioadă încărcată!”

Vlad Iacob a anunțat primele obiective la Dinamo după ce clubul a fost vândut: „Urmează o perioadă încărcată!”

Vlad Iacob, administratorul special de la Dinamo, a vorbit despre noile obiective după ce clubul a fost vândut. Vlad Iacob a anunțat primele obiective la Dinamo după ce clubul a fost vândut Așa cum ProSport […] The post Vlad Iacob a anunțat primele obiective la Dinamo după ce clubul a fost vândut: „Urmează o perioadă încărcată!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport