Fanii echipei lui Florentin Petre au reacționat după încă o umilință în Liga 2 a favoriților, cu FC Buzău: ”Noi și cu Dinamo ce mai luăm atâtea goluri!”

Fanii echipei lui Florentin Petre au reacționat după încă o umilință în Liga 2 a favoriților, cu FC Buzău: ”Noi și cu Dinamo ce mai luăm atâtea goluri!”

Dacia Unirea Brăila a făcut încă un meci slab și a pierdut din nou la diferență mare de scor. În etapa a 10-a, a cedat pe teren propriu cu FC Buzău, scor 0-7, iar fanii […] The post Fanii echipei lui Florentin Petre au reacționat după încă o umilință în Liga 2 a favoriților, cu FC Buzău: ”Noi și cu Dinamo ce mai luăm atâtea goluri!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport