Daniel Oprița nu s-a mai abținut după remiza dintre Steaua și Astra: „Sunt supărat! Nu poți să stai cu emoții… Sper ca jucătorii să înțeleagă!”

Daniel Oprița nu s-a mai abținut după remiza dintre Steaua și Astra: „Sunt supărat! Nu poți să stai cu emoții… Sper ca jucătorii să înțeleagă!”

Steaua a remizat cu Astra în Liga 2, scor 1-1, iar antrenorul gazdelor Daniel Oprița și-a acuzat jucătorii după fluierul final, despre care spune că nu au știut să managerieze meciul după ce au deschis […] The post Daniel Oprița nu s-a mai abținut după remiza dintre Steaua și Astra: „Sunt supărat! Nu poți să stai cu emoții… Sper ca jucătorii să înțeleagă!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport