Victor Negrescu va candida la funcţia de prim-vicepreşedinte PSD la Congresul din 7 noiembrie

Victor Negrescu va candida la funcţia de prim-vicepreşedinte PSD la Congresul din 7 noiembrie

Europarlamentarul Victor Negrescu a anunțat marţi, 14 octombrie, că va candida pentru una dintre cele 5 funcţii de prim-vicepreşedinte PSD la Congresul social-democraților de luna viitoare. „După o reflecţie amplă şi multe discuţii cu colegii mei, am decis să fac încă un pas în faţă şi să îmi asum şi mai multe responsabilităţi, alăturându-mă echipei […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea