Un adolescent care a omorât cu un singur pumn un copil de 12 ani, după ce s-au certat în parc, trimis în judecată la Arad

Un adolescent care a omorât cu un singur pumn un copil de 12 ani, după ce s-au certat în parc, trimis în judecată la Arad

Un băiat de 16 ani din Arad a fost trimis în judecată marți, 14 octombrie, după ce a lovit cu pumnul în cap un alt băiat, mai mic cu 4 ani, iar din cauza loviturii victima a intrat în comă și a murit după două săptămâni. Procurorii au stabilit că, pe 21 august, în parcul […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea